No Gravatar

Smaakvol is toch een Feest?

Het verblijf in de vakantie in Frankrijk siert zich altijd weer met herinneringen aan heerlijk eten en drinken. Zeer smakelijke groente en fruit, sprankelende wijnen en heerlijke kaasjes. Vandaag 23 is de dag dat Frankrijk die rijkdom viert. Deze nationale feestelijke dag heeft ook als doel de rijkdom en de diversiteit van de franse gastronomie te laten zien.

2011-07 Proef de Zomer in de Provence De kleuren van de natuur op je bord, mooi, smakelijk, heerlijk geurend en dus bijzonder lekker (Gréoux-les-Bains/FR)

Veelal is het zo dat als iets nou net erg lekker is heel vaak een regionale afkomst heeft. Zo vers van het land zonder tussenkomst van supermarkt en zeker geen koelhuis. De smaak is daarom vaak heel puur, iedere soort proef je zoals deze is. In Nderland maak je meer en meer mee dat smaak van eten vervlakt zowel in etenswaar als in de smaak van mensen.

Tot een volgende dergelijke gezonde dis maar weer,
Maartje

TwitterFacebookGoogle BookmarksGoogle+HyvesShare

Verder geen gerelateerde artikelen.