Met Bijna 12 graden helaas Net Niet
Het warmterecord blijft op 1974 staan, toen was het net iets warmer. Beetje jammer is wel dat er dit jaar dus geen witte kerst was zoals in voorgaande jaren. Vorig jaar was Nederland nog grotendeels bedekt onder een klein laagje sneeuw van voorgaande dagen.
Dit jaar iedereen aan het kerstdiner, helaas geen witte kerst maar dus ook geen vrieskou en gladheid… (Hellevoetsluis/NED)
En iedereen kon op Pad
De Kerstdagen is de periode waarin we elkaar bezoeken voor een gezellig samenzijn met familie en vrienden. Soms komt men van ver en enkelen zijn wat minder goed ter been of kunnen vrieskou minder goed verdragen. Dit jaar was dat dus wel anders. Geen gladheid of vrieskou wat voor veel mensen ongemak betekend. En die kerstsfeer dan? Was toch gezellig met iedereen aan tafel?
Ik hoop dan ook dat echt iedereen heeft genoten van een aangename Kerst waar iedereen er maar warmpjes bij heeft gezeten.
Maartje
Andere gerelateerde artikelen
Ook op Meteo Hellevoetsluis
- 29-02-2012 De Horrorwinter die niet kwam…
- 01-01-2012 Meteo DagRecord: de Warmste 1 januari ooit!
- Kerst – De Kerstviering op School
- 19-12-2011 Bevroren ruiten? Neem wat Koud Water…
- 17-12-2011 Precies een Jaar geleden, een Flink Pak Sneeuw
- Kerst – Wat Sfeer in de Tuin met Kerstverlichting
- Kerst – Kerstsfeer? Bent u er al Klaar Mee?
- 04-11-2011 Over een Maand, Vrieskou en Heel Veel Sneeuw?
- 28-02-2011 Sneeuwvlokken in het vooruitzicht?…
- 23-02-2011 Een stiekem laagje Sneeuw…
- 29-01-2011 Michiel de Ruyter voor het laatst aan Wal
- 16-01-2011 Heerlijk, het was even 13.4 graden…
- Kerst – Witte Kerst…or Dreaming Of it
- Foto Selectie – Winter 2010-2011
- Kerst – Kerstmarkt in Goedereede…


Reactie's